Oświadczenie o sporządzeniu dokumentacji TP – od kiedy?

W ostatnich dniach coraz częściej podatnicy otrzymują od swoich urzędów skarbowych wezwania do złożenia oświadczenia o sporządzeniu dokumentacji podatkowej (art. 9a ust. 7 ustawy o CIT). W skrócie oświadczeniem tym podatnik potwierdza (pod rygorem odpowiedzialności karnej), że posiada dokumentację TP (nie należy go mylić z oświadczeniem, o tym, że jest zobowiązany do jej sporządzenia – pole 24 w zeznaniu CIT-8).

Więcej na naszym nowym blogu –> http://cowprawiepiszczy.com/2017/10/18/oswiadczenie-o-sporzadzeniu-dokumentacji-tp-od-kiedy/


Tagi: , , , , , , , , ,

Możliwość komentowania jest wyłączona.