E-Biznes Festiwal – materiał informacyjny

Nasza prelekcja na E-Biznes Festiwal w Krakowie już jutro o 16:30 ale jeszcze dziś zapraszamy wszystkich Czytelników i jutrzejszych słuchaczy do zapoznania się z krótkim materiałem edukacyjnym – który stanowi wstęp do naszego spotkania.


Tagi: , , , , ,

Komentarze do artykułu E-Biznes Festiwal – materiał informacyjny :

  1. Na wstępie chciałam serdecznie podziękować za jedną z najbardziej wartościowych prelekcji w ramach e-biznes festiwal, jaką stanowiło wystąpienie „Biznes w sieci a sieć przepisów”.

    W nawiązaniu do poruszanych zagadnień, chciałam zapytać o kwestię „dochowania szczególnej staranności w ochronie danych osobowych”, w szczególności dokumentację, którą jest zobowiązany prowadzić administrator bazy danych.

    Czy istnieją sformalizowane wytyczne, które precyzyjnie określałyby procedury przygotowywania oraz przechowywania dokumentacji w zakresie zarządzania gromadzonymi i przetwarzanymi danymi osobowymi w ramach działalności e-commerce?

  2. [...] do przygotowania tego wpisu był komentarz Pani Joanny (Czytelniczki naszego [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>